Piešťanské zlaté stuhy 2020: Nablýskané veterány opäť zaplnia Kúpeľný ostrov

Štvorkolesové tátoše i viac ako 110 rokov staré a v nich dobovo oblečené posádky s úsmevmi na tvárach. Na to všetko sa môžeme tešiť počas druhého júnového víkendu kúpeľnom meste. Aj v ‚2020-tom‘ budú súčasťou piešťanského leta obľúbené Zlaté stuhy!

© Rudo Sivý

Účastníci Piešťanských zlatých stúh 2020 prídu na Kúpeľný ostrov vo štvrtok 11. júna. Nasledujúci deň sa uskutoční tradičná jazda okolím, pričom automobily do 1918. roku výroby pôjdu cez Beckov a Trenčín až do Trenčianskych Teplíc. Novšie vozidlá si budú môcť okoloidúci prezrieť na 165-kilometrovej trase Piešťany – Nové Mesto nad Váhom – hraničný prechod ČR – Buchlovice – Veľká nad Veličkou – Myjava – Piešťany.

Po príchode si veterány opäť budú môcť vychutnať aj návštevníci na pešej zóne v Piešťanoch.

Sobota bude patriť prehliadke vozidiel na Kúpeľnom ostrove a večer sa môžeme tešiť na noblesné „Concours d’Elegance“, slávnostný galavečer, a tiež ohňostroj.

Určite je sa na čo tešiť, keďže už teraz sú prihlásení viacerí účastníci, ktorí prídu na vozidlách z minulého storočia, dokonca i na aute z roku 1916.

425 Shares

Najnovšie správy

Polícia zadržala po útoku päť osôb. Piešťanská polícia obvinila štyroch mužov z výtržníctva a najstaršieho, 35 ročného muža aj z…
  • 22.10.2020, 14:37
  • Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo / Región
štvrtok, 22. októbra 2020
Meniny má Sergej, zajtra Alojzia