PRED POLICAJTMI SA NEUNIKÁ – video z policajného prenasledovania

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 11. decembra 2019, 12:58

Policajti zastavili vodiča, ktorý jazdil nepripútaný. Na výzvu, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla, sa vodič rozhodol, že policajtom utečie.

(Autor: KrPZ Trnava)
PRED POLICAJTMI SA NEUNIKÁ

PRED POLICAJTMI SA NEUNIKÁ Policajti v Seredi zastavili vodiča, ktorý jazdil nepripútaný. Na výzvu, aby predložil doklady potrebné k vedeniu vozidla, sa vodič rozhodol, že policajtom utečie. Hliadka na majákoch prenasledovala unikajúce vozidlo, ktorého vodič jazdil vysokou rýchlosťou. V protismere, cez plnú čiaru, bezohľadným spôsobom ohrozoval iných účastníkov cestnej premávky, aj chodcov. Svoje hazardné vyčíňanie ukončil nehodou v Hlohovci, keď vyšiel mimo cestu do priekopy a narazil do dopravného značenia. Vybehol z auta, vyliezol na strechu blízkej budovy a dal sa na útek cez pole. Tu ho však už ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie. Čo k takémuto hazardu so životmi viedlo len 24 ročného Trnavčana? To, že vôbec nie je držiteľom vodičského oprávnenia. Za jeho jazdu mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1300 Eur a zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov.

Uverejnil používateľ Polícia SR – Trnavský kraj Streda 11. decembra 2019

Hliadka na majákoch prenasledovala unikajúce vozidlo, ktorého vodič jazdil vysokou rýchlosťou. V protismere, cez plnú čiaru, bezohľadným spôsobom ohrozoval iných účastníkov cestnej premávky, aj chodcov.

Svoje hazardné vyčíňanie ukončil nehodou v Hlohovci, keď vyšiel mimo cestu do priekopy a narazil do dopravného značenia. Vybehol z auta, vyliezol na strechu blízkej budovy a dal sa na útek cez pole.

Tu ho však už ďalšie policajné hliadky spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie.

Čo k takémuto hazardu so životmi viedlo len 24 ročného Trnavčana?
To, že vôbec nie je držiteľom vodičského oprávnenia.

Za jeho jazdu mu hrozí v správnom konaní pokuta do výšky 1300 Eur a zákaz viesť motorové vozidlá od 12 do 60 mesiacov.

KrPZ

19 Shares

Najnovšie správy

sobota, 15. augusta 2020
Meniny má Marcela, zajtra Leonard