Stanovisko Mesta Piešťany: Smutný koniec jednej výzdoby!

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 25. novembra 2019, 17:58
Martin Cifra

Nadšenie pracovníkov Služieb mesta Piešťany, ale aj mnohých ľudí, ktorí si stihli pozrieť túto netradičnú vianočnú dekoráciu vyprchalo veľmi rýchlo. Práca ľudí i hodnota majetku vyšla naprázdno. To časté opakovanie niektorých občanov „žijete z našich daní“ dopĺňam – „aj toto bolo z daní občanov“. Na jednej strane práca, nadšenie nad skrášlením mesta, na druhej egoistické ponímanie zábavy pod elektrickým napätím.

(Autor: red)

To naozaj musí byť pri všetkom detailný manuál, na čo slúži vianočná výzdoba? Že vianočná výzdoba nie je detské ihrisko a už vonkoncom taká výzdoba, ktorá svieti vďaka elektrickej energii. Že tam behajú deti bez dozoru rodičov, ktorým to nemá kto momentálne zakázať ešte chápeme. Ale že za významnej asistencie rodičov ich deti predvádzajú hru v objekte slúžiacom na iné účely, je nepochopiteľné. A slovíčko „nerozumní ľudia“ sa mi zdá v tomto prípade príliš slabé.

Milí rodičia, ktorí ste si urobili nádherné snímky z pohybu vašich detí vo vnútri dekorácie, ktorí ste svojim deťom pomáhali zdolávať prekážky svetielok, aby vaše ratolesti mali nezabudnuteľný zážitok, zverejnite teraz vaše fotky, nech sa aj tí, ktorí ešte nemali čas dostať sa do mesta, potešia nad tým, čo sme tu v Piešťanoch na pár hodín mali. Pochváľte sa na sociálnej sieti! Ale my vám nebudeme závidieť, lebo aroganciu a hlúposť ľudí možno len ľutovať.

FB Mesto Piešťany

688 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera