Na Bodone súťažili kynológovia z celého Slovenska

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 17. októbra 2019, 12:00

V Kynologickom klube Bodona Piešťany sa v prvú októbrovú sobotu konala súťaž vo výkone psov O pohár Trnavského samosprávneho kraja podľa národného skúšobného poriadku v kategórii SVV1. Súťaže sa zúčastnilo dvanásť pretekárov zo slovenských klubov.

Trojica najlepších v súťaži O pohár TTSK. Druhý skončil pretekár z Kynologického klubu Bodona Patrik Binda (vpravo) s americkým pitbulteriérom Leonidasom. foto:autor

Za príjemného jesenného dňa sa najviac darilo Vojtechovi Mackovi z Ružomberka so sučkou nemeckého ovčiaka Zara, odmenený bol horským bicyklom a ďalšími vecnými cenami. Na druhom mieste si vysúťažil televízor domáci pretekár Patrik Binda s americkým pitbulteriérom Leonidasom, tretiu priečku s belgickým ovčiakom Roky obsadil Peter Kádek z Hurbanova.

Súťaž, ktorú finančne podporil Trnavský samosprávny kraj a viacerí sponzori, rozhodovala rozhodkyňa ZŠK SR Silvia Marková z Pravenca. Prácu figuranta odviedol člen domáceho Kynologického klubu Bodona Jozef Sekáč. 

Milan Komadel

15 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 13. novembra. Tento deň je Dňom Guinnessových svetových rekordov, Medzinárodným dňom nevidomých a Svetovým dňom dobrosrdečnosti. Meniny…
  • 13.11.2019, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 14. november 2019
Meniny má Stanislav, zajtra Irma