Navrhnite mená na ceny primátora a športovca roka

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 14. februára 2019, 08:00

Primátor Peter Jančovič vyzýva občanov a inštitúcie na podávanie návrhov na Cenu primátora mesta Piešťany a anketu Športovec roka 2018. Cena primátora je určená tým, ktorí výrazne prispeli k rozvoju v jednej z troch oblastí v roku 2018: kultúrnej, sociálnej a environmentálnej.

Cena primátora mesta Piešťany. © red

V kultúrnej oblasti sa ceny udeľujú v kategóriách Kultúrny počin roka a Kultúrna osobnosť roka. V oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej sa udeľujú ceny tiež v dvoch kategóriách: Cena primátora mesta Piešťany za aktivity v oblasti sociálnej, zdravotníckej, charitatívnej a humanitárnej, ale aj Filantrop roka. V environmentálnej oblasti sa cena udeľuje za aktivity v oblasti ochrany a tvorby životného prostredia.

Termín podávania návrhov do všetkých troch oblastí je do 28. februára 2019 na adresu: Mestský úrad Piešťany, Nám. SNP 3, 921 45 Piešťany. Na obálku nezabudnite uviesť heslo „Cena primátora“ a názov oblasti, v ktorej navrhovaný subjekt či jednotlivec pôsobí. Návrhy môžete odovzdať aj osobne na podateľni radnice. Návrhy musia obsahovať krátke zdôvodnenie a charakteristiku subjektu, prípadne aktivít, ktoré v roku 2018 zrealizoval.

Peter Jančovič vyhlasuje aj anketu Športovec roka 2018 v nasledovných kategóriách: najúspešnejší mládežnícky športovec – dorastenci do 18 rokov, najúspešnejší dospelý športovec, najúspešnejší kolektív, tréner alebo zaslúžilý pracovník v oblasti športu. Návrhy mestský úrad prijíma tiež do konca februára.

ts MsÚ

3 Shares

Najnovšie správy

Jedni zbierajú druhý robia neporiadok. Ako je možné, že niekto si niečo na Lido donesie, obsah konzervy, fľaše či igelitového…
  • 26.05.2020, 00:01
  • Príroda / Piešťany / Spravodajstvo
Kým bežní smrteľníci mali už minulý piatok večer vyložené nohy pri televízii a chystali si pivo k večerným správam, dobrovoľní…
  • 26.05.2020, 00:02
  • Spravodajstvo / Región
utorok, 26. mája 2020
Meniny má Urban, zajtra Dušan