Piešťany vypadli z Pohára ObFZ Trnava

  • Šport / Futbal
  • 9. augusta 2018, 17:00

Výsledky:

futbal PN ilustracka
ilustračné foto (Autor: apt)

Štvrtá liga

Trebatice – Hlohovec 0:2 (0:0)

Góly: 53. Andrássy, 90. Blaško

Zostava Trebatíc: Veselé – Šiška, Furdan, Chebeň, Kotula, Směřička, Majgot, Masár, Machač, Šurin, Kirka (Jakubek, Valo, Lévai, Horanský)

Jaslovské Bohunice – Lehota pod Vtáčnikom 2:1 (1:0)

Góly: 26. Hlavatovič, 60. Machovič – 87. Benčat

Bánovce – Boleráz 2:2 (1:2)

Góly: 16. Rusnák, 56. Kmeťo – 6. Bagi, 22. Kollár

Partizánske – Myjava 1:1

Góly: 70. Kučera – 61.Horeš

Domaniža – Prievidza 5:1

Góly: 22. Braciník, 32. Vajlent, 49. Socha, 75. Sádecký, 87. Augustín – 43. Lazár

Trenčianske Stankovce – Šimonovany 4:0

Góly: 6. a 39. Vaško, 44. a 66. Repa

Častkovce – Prečín 7:1

Góly: 2., 43. a 45. Fako, 32. Bakši, 56. a 78. Husár, 63. Bartoš – 53. Kresáň

Vrbové – voľno

 

Piata liga

Horná Krupá – Moravský Svätý Ján 6:0 (1:0)

Góly: 29. Šiška, 51. Heteš, 53. Holič, 61. Fodor, 63. Gašparík, 86. Mikláš

Voderady – Veľké Kostoľany 2:0 (1:0)

Góly: 19. Brestovanský, 52. Trog

Zostava V. Kostolian: Jamrich – Jankovič, Bachňák, Šuliman, Mačica, Čeliga, Lopatka, Beko, Maška, Mičian, Kinči (Šároši, Krivošík, Čúzy)

Horné Orešany – Radimov 1:4 (0:2)

Góly: 51. Patrik Malý (pen.) – 19. a 74. Černek, 36. Urbánek, 54. Kessl

Gbely – Zvončín 6:1 (5:0)

Góly: 2. Filip Kučera, 10., 20. a 33. Nemec, 37. Mráz, 86. Mihálik – 68. Brestovanský

Brodské – Stará Turá 5:1 (4:0)

Špačince – Holíč (preložené na 29. 8. o 17:00)

Mokrý Háj – voľno

 

BESTRENT Cup 1. kolo:

Dechtice – Nižná 1:1 (0:0), na penalty 5:4

Góly:72. Ružička – 78. J. Ondrášik

Slávia Trnava – Modranka 2:2 (1:0), na penalty 4:3

Góly: 4. Slovák, 85. Planeta – 53. a 76. Sekera

Vlčkovce – Križovany 1:6 (1:1)

Góly: 40. Krištof – 13., 81. a 87. M. Baláž, 47. Šiška, 78. a 81. L. Baláž

Trakovice – Bučany 2:1 (1:0)

Góly: 39. a 65. Bošácky – 90. Janák

ČK: 35. Š. Chudý (Trakovice)

Suchá – Košolná 2:5 (1:2)

Góly: 11. Burian, 90. Neumann – 16. Mesíček, 17.a 77. Hudek, 59. Volek, 83. Homoľa

Smolenice – Dolné Orešany 3:1 (1:0)

Góly: 43. Bednár, 72. Nídel, 78. Žák – 85. Kulíšek

Dolné Dubové – Dolná Krupá 3:2 (2:1)

Góly: 2. Kašuba (pen.), 33. Hanuštiak, 59. Gottwald – 8. Kollár, 53. E. Horváth

Slovenská Nová Ves – Cífer 1:4 (0:3)

Góly: 71. Racek (pen.) – 1. Fajkus, 18. Drinko, 20. Krutý, 65. Paštiak

Ružindol – Biely Kostol 0:3 (0:2)

Góly: 18. Stacho, 21. Hoblík, 70. Malina

Hrnčiarovce – Zeleneč 3:4 (1:3)

Góly: 44. Brimus, 82. Pilíšek, 85. Banič – 16. a 27. M. Formanko, 24. Pavelek, 72. Horváth

Opoj – Pavlice – nehralo sa, postupujú Pavlice

Buková – Bohdanovce 0:3 (0:0)

Góly: 67., 72. a 74. Heriban

Trstín – Bíňovce 3:5 (2:3)

Góly: 9. Hlávek, 13. Taranda, 84. Sersen – 3. Halakša, 7. Opálek, 38. a 82. Kumančík, 66. Petrovič

Brestovany – Majcichov – nehralo sa, postupuje Majcichov

Madunice – Červeník 0:5 (0:3)

Góly: 27. Krajčovič, 44. a 45. Stepanenko, 81. Nemec, 90. Gabriš

Veľké Orvište – Prašník 4:1 (2:0)

Góly: 8. Horváth, 16. Boris, 63. vlastný, 67. Sereda

Sokolovce – Piešťany 3:2 (1:1)

Góly: 18. a 58. Pavlovič, 86. Belica – 38. Javorka, 53. Kusý

Kočín-Lančár – Ostrov 2:2 (0:1), na penalty 2:3

Góly: 60. Kalaš, 80. Hruška – 18. Gagorik, 63. Bečarevič

Borovce – Veselé 3:1 (0:0)

Góly: 62. Herceg, 69. M. Dadík, 77. Dubovský – 66. Bokor

Červená karta: 83. Krajčo (Veselé)

Koplotovce – Leopoldov 1:3 (1:3)

Góly: 41. Pikna – 4. Poláček, 20. Kavuliak, 37. Endrle

Dolný Lopašov – Drahovce 2:4 (1:1)

Góly: 28. Bílik, 74. Benedikovič – 39., 59. a 73. Németh, 87. Onder

Žlkovce – Dubovany 0:7 (0:4)

Góly: 7. Dovičič, 19. Š. Kollár, 24. a 36. O. Lietavec, 62. Kusý, 72. Masaryk, 77. Bubák

Šípkové – Krakovany 4:1 (3:1)

Góly: 17., 23. a 43. Strapatý, 49. Koyš – 37. Mosný

Pastuchov – Bojničky 3:3, na penalty 7:8

Góly: 28. Koutný (pen.), 35. Lukáčik, 69. Dian – 6. Mihina, 16. Pavelka, 52. Halas

Ratnovce – Moravany nad Váhom – nehralo sa, postupujú Moravany nad Váhom

Dolné Trhovište – Kľačany 0:1 (0:0)

Gól: 75. Vavro

Šulekovo – Siladice 0:4 (0:3)

Góly: 13. a 90. Horváth, 23. Laurinec, 45. Sekereš

Dobrá Voda – Kátlovce 2:6 (1:3)

Góly Kátloviec: Marek Hlavatovič 3, Peter Uváček 2, Kobetič

Šúrovce – Zavar streda 15. augusta o 18:00

 

Futbalová mlaď

1.liga

Starší dorast: Zlaté Moravce/Vráble – PFK Piešťany 2:3 (F. Korec 2, Janotík)

Mladší dorast: Zlaté Moravce/Vráble – PFK Piešťany 3:0

Starší žiaci: PFK Piešťany – Partizánske 7:1 (Modrovič, Labát, Daňhel po 2, Vyhlídal), Trebatice – Šaľa 3:0 (Brezina, Trebatický a Gál)

Mladší žiaci: PFK Piešťany – Partizánske 2:2 (Fodran, Gregorovič), Trebatice – Šaľa 2:6 (Uváček, Fořt)

Peter Sedláček

Najnovšie správy

Dnes je piatok 14. decembra. Meniny má Branislava, Bronislava.
  • 14.12.2018, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Štvrtok, 31. september 2017
Meniny má Noro, zajtra Drahoslava