Dva majstrovské tituly pre kolkárov TJ Rakovice!

  • Šport / Kolky
  • 18. apríla 2018, 09:18
  • Autor:th, kolky.sk

Kolársky klub z Rakovíc dosiahol počas uplynulého víkendu výrazné úspechy. Dorastenci aj ženy zvládli posledný turnaj Slovenského pohára spôsobom, že v konečnom zúčtovaní obsadili prvé miesta a stali sa majstrami Slovenska.

V nedeľu sa na kolkárni v Rakoviciach uskutočnil záverečný štvrtý finálový turnaj o majstra Slovenska v kategórii dorastencov za účasti družstiev TJ Rakovice, TJ Slavoj Veľký Šariš, ŠK Modranka, ŠK Železiarne Podbrezová, MKK Stará Turá, FTC Fiľakovo.
Víťazom sa stal domáci tím s výkonom 2191 zvalených kolov. Najlepšou jednotlivkyňou turnaja bola Natália Šintálová z Rakovíc s výkonom 547 zvalených kolkov. V konečnom zúčtovaní sa tak Rakovičania stali majstrami Slovenska pred ŠK Železiarne Podbrezová a KK FTC Fiľakovo.
Rovnaký úspech sa podaril TJ Rakovice aj v rámci Slovenského pohára žien. V ten istý deň sa v Podbrezovej uskutočnil záverečný štvrtý turnaj za účasti TJ Rakovice, TJ Slavoj Veľký Šariš, ŠK Železiarne Podbrezová a TJ Lokomotíva Vrútky.
Vyhrali ho domáce hráčky pred Rakovičankami, ktoré sa však stali celkovými víťazkami Slovenského pohára. Na druhej priečke sa umiestnil ŠK Železiarne Podbrezová, tretie miesto patrí TJ Lokomotíva Vrútky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 22. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína