Anketa ObFZ Trnava o najkrajší gól mesiaca

  • Šport / Futbal
  • 8. apríla 2018, 08:13
  • Autor:ts

Oblastný futbalový zväz Trnava ako prvý oblastný futbalový zväz na Slovensku využíva modernú revolučnú mobilnú aplikáciu Sport.video, vďaka ktorej širokej futbalovej verejnosti prináša videozostrihy z majstrovských stretnutí.

Úvodné kolá VI. ligy MEVA SPORT sa zatiaľ dajú hodnotiť veľmi pozitívne, čo potvrdzujú aj čísla. Zo 14 majstrovských stretnutí bolo až desať nahrávaných cez mobilnú aplikáciu Sport.video, čo prinieslo už viac ako 17-tisíc videní. V snahe využiť unikátny videomateriál zo zápasov cez mobilnú aplikáciu Sport.video a prepojiť ho smerom k fanúšikom sa Oblastný futbalový zväz Trnava (ObFZ) rozhodol spustiť anketu – FERMAT Gól mesiaca. Anketa štartuje najkrajším gólom za mesiac apríl.
ObFZ Trnava nominuje do súťaže päť najkrajších gólov po odohraní posledného zápasu kalendárneho mesiaca apríl. Do súťaže budú zaradené len góly, ktoré budú nahrávané cez mobilnú aplikáciu Sport.video. Podmienkou nie sú len zápasy zo šiestej ligy, ale šancu zapojiť sa majú aj tímy z nižších oblastných súťaží bez ohľadu na vekovú kategóriu (muži, dorast, žiaci, prípravka).
Anketa bude prebiehať na webstránke trnavaobfz.sk. Hlasovanie o najkrajší gól mesiaca apríl bude v máji. Anketa bude trvať sedem dní od spustenia hlasovania, t.j. do 23:59 siedmeho dňa po spustení ankety. Gól, ktorý získa najvyšší počet hlasov, sa stane víťazom ankety.
Po ukončení hlasovania gólovej hitparády za príslušný kalendárny mesiac ObFZ Trnava ocení víťaza – strelca najkrajšieho gólu. Ten získa vecnú cenu od spoločnosti FERMAT SK. Viac o aplikácii či samotnom projekte Sport.video nájdete na http://trnavaobfz.sk/projekt-sport-video/.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína