Tvrdosť zápasníčky Anny Kotulovej pocítili doma i v zahraničí

  • Šport / Ostatné športy
  • 3. apríla 2018, 08:23
  • Autor:th

Mladá talentovaná zápasníčka z klubu Muay-Thai Piešťany Anna Kotulová reprezentuje svoje rodné mesto súťažiach bojového umenia muay – thai na súťažiach doma i v strednej Európe a darí sa jej výborne.

Začiatkom februára sa predstavila v Banskej Bystrici v štvrtom kole amatérskej SMTA ligy, kde hladko porazila súperku zo žilinského Diamond Gymu 3:0 na body v hmotnostnej kategórii do 57 kilogramov.

Anna Kotulová s trénerom Pavlom Ťapušíkom.

V slovinskom Trebnje sa 10. marca zúčastnila  na Fate Fight Night, kde sa zápasilo pod pravidlami WAKO. Tento ťažký zápas Piešťanka, žiaľ, prehrala s domácou súperkou Miou Jarc vo váhe do 57 kg, aj keď podľa slov jej trénera Pavla Ťapušíka bolo prvoradou stratégiou nezraniť sa, nakoľko A. Kotulovú čakal o 12 dní ďalší náročný súboj v Českej republike.
V Holešove pod plnými pravidlami v Muay Thai v medzinárodných zápasoch na Večeri bojovníkov 4 sa stretla s domácou zápasníčkou Petrou Osokinovou vo váhe do 55 kg a dokázala ju poraziť 3:0 na body, keď v poslednom kole domácu zápasníčku počítali dvakrát. Najbližší zápas talentovanú Annu Kotulovú čaká v amatérskej SMTA lige 21. apríla v Novom Meste nad Váhom.

0 Shares

Najnovšie správy

Vodiči môžu jazdiť po dvoch zmodernizovaných úsekoch ciest s celkovou dĺžkou 8,5 kilometra. Kraj má v tomto roku na rekonštrukcie…
  • 21.10.2020, 16:06
  • Piešťanský týždeň / Kraj / Spravodajstvo
streda, 21. októbra 2020
Meniny má Uršuľa, zajtra Sergej