Najnovšie vydanie Piešťanského týždňa prináša

  • Spravodajstvo
  • 6. februára 2018, 08:52
  • Autor:red

Tamajkom prepustení zamestnanci si na súdnych pojednávaniach rozviazali jazyky a porozprávali, ako s nimi „zametali“, tyranizovali ich a zastrašovali, len aby z mestského úradu odišli sami.

Michal Verchola: Trénoval futbal, roznášal poštu a teraz šéfuje klubu Parkinsonikov
Učil strieľať góly a rozohrávky zo stredovej čiary celé generácie piešťanských futbalistov. Poznajú ho aj stovky ľudí, ktorým roznášal poštu: Michal Verchola. Všetci mu hovoria familiárne: Miško. Pracoval, trénoval, žil naplno až do chvíle, kým sa mu nezačali nejak podivne triasť ruky. Diagnóza Parkinsonova nemoc mu síce znemožnila prácu s futbalistami či poštárčinu, no nevzala chuť do života.
Na plesanici v Krakovanoch krepčila aj miss Universe
Tohtoročná Fašiangová plesanica v Krakovanoch bola piata v poradí, ale jedna z najlepších.  Pri cimbalovke, ľudovkách ale aj rôznych hitoch storočia si zatrsali ľudia z rôznych končín regiónu aj Slovenska. Na parkete sa zvŕtala aj Miss Universe 2007, Lucia Senášiová.
V Maduniciach vychovávajú netradičného záchranára
Frido je jeden z dvetisíc psov na svete, ktorí boli vycvičení na lov aliek. Vie sa šplhať po skalách, dokonca má na labkách až šesť prstov. Keď šteniatko vyrastie, malo by vyhľadávať zavalené osoby v sutinách.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 5. marca 2024
Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav, Radoslava