Osemnástka opäť v Piešťanoch

  • Hokej / Šport
  • 31. januára 2018, 10:56
  • Autor:th

Slovenská hokejová reprezentácia do osemnásť rokov pokračuje v úvode kalendárneho roka 2018 v intenzívnej príprave na aprílový svetový šampionát, ktorý sa uskutoční v ruských mestách Čeľabinsk a Magnitogorsk.

V najbližších dňoch má v Piešťanoch na programe druhý z troch výcvikových táborov pred tradičným Turnajom Vladimíra Dzurillu, ktorý sa uskutoční v polovici februára.
Tento výcvikový tábor nadväzuje na podobnú akciu z polovice januára. Vtedy sa mladí reprezentanti zišli v Piešťanoch v dňoch 14. až 18. januára a na záver odohrali aj prípravný zápas proti juniorom MMHK Nitra. Okrem realizačného tímu reprezentácie do 18 rokov sú na výcvikových táboroch v Piešťanoch prítomní aj tréneri reprezentácie do 20 rokov.
Nominácia SR 18 na výcvikový tábor v Piešťanoch (28. 1. – 1. 2. 2018) – brankári: Matej Bátory (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Samuel Hlavaj (MHA Martin), Michal Vojvoda (HC SLOVAN Bratislava/HC Bratislava), obrancovia: Marcel Dlugoš (MsHKM Žilina), Samuel Kňažko (HK DUKLA Trenčín), Jakub Martiška (HK DUKLA Trenčín), Jozef Vlk (HC ‚05 Banská Bystrica), Sebastián Hudec (HC ‘05 Banská Bystrica), Adam Kobolka (HC ‘05 Banská Bystrica), Alexander Zekucia (HK Spišská Nová Ves), Oliver Turan (Chicago Steel, USA), útočníci: Sebastián Čederle (MHKM Skalica), Róbert Džugan (HK Spišská Nová Ves), Ivan Hryzák (MsHKM Žllina), Alexander Hvizdoš (HK Nitra/HC Nové Zámky), Kristián Kováčik (HK DUKLA Trenčín), Oliver Minko (MHA Martin), Michal Mrázik (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Jakub Nespala (HK ŠKP Poprad), Adam Paulíny (MHA Martin), Ján Sarvaš (HC ‘05 Banská Bystrica), Dominik Sojka (HC ‘05 Banská Bystrica) Oliver Okuliar (HK Dukla Trenčín/HK 95 Pov. Bystrica)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 5. marca 2024
Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav, Radoslava