V najnovšom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate

 • Spravodajstvo
 • 23. januára 2018, 04:49
 • Autor:red

Posledná nádej výstavby aquaparku v Piešťanoch zakapala. Investori, na ktorých sa spoliehal primátor Miloš Tamajka i poslanci z politického klubu Spoločne pre Piešťany, skončili vo väzení pre špinavé podnikateľské aktivity.

Autá sa prevracali na strechu, šmýkali do priekop
Sneženie a šmykľavé, v niektorých úsekoch neudržiavané v celom regióne narobili vrásky mnohým vodičom. Autá sa šmýkali z ciest do priekop i polí, narážali aj do seba. V Piešťanoch sa veselo bicyklovalo, takže s kaskadérmi, ktorí sa neudržali na dvoch kolesách sa stretli aj vodiči autobusov. Jednému z nich cyklista, ktorý padol takmer pod kolesá, sa pri predstave, čo by znamenalo, keby  sa mu nevyhol, sa premietli najstrašnejšie scenáre. Hasiči mali tiež plné ruky práce.
Pindžerlo: Minerálovi pandrláci boli neporaziteľní!
Vo Vrbovom sa konali 26. Majstrovstvá sveta a vesmíru v Pindžerle. K ručne zhotoveným stolovým futbalovým štadiónom sa v sobotu 13. januára postavila v kúrii Mórica Beňovského špička jedenástich hráčov z mesta spod šikmej veže a reprezentanta z Maduníc. Piati sa hrdia titulom majster sveta a vesmíru a ich vygravírované mená zdobia zlatú tabuľku podstavca symbolu hier –  sošky veľkého dreveného pandrláka.
Pohostinstvo Vŕšok je už minulosťou
V pohostinstve Vŕšok v Piešťanoch si už kofolu ani pivo nedáte. Známa krčma je zatvorená. Prevádzka, pod ktorou bola ako zodpovedná osoba podpísaná pracovníčka OD Jednota Trnava, je pustá od januára tohto roka.  
Čajky boli blízko k obhajobe, v smolnom závere prišli o triumf

Basketbalistky Good Angels Košice získali po ročnej odmlke opäť Slovenský pohár. V repríze minuloročného finále zvíťazili nad Piešťanskými Čajkami najtesnejším možným rozdielom 62:61.
Rybáriková skončila na Australian Open v osemfinále

Piešťanská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako devätnásta prehrala za 64 minút 3:6, 0:6 s jasne favorizovanou dánskou dvojkou svetového rebríčka Caroline Wozniackou v nedeľňajšom stretnutí osemfinálového 4. kola dvojhry na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne.

Najnovšie správy

O majetku mesta rozhodovali poslanci bez prítomnosti verejnosti. Takýto postup odsúhlasilo v úvode augustového zasadnutia piešťanského zastupiteľstva všetkých dvanásť prítomných…
 • 14.08.2018, 11:00
 • Piešťany / Spravodajstvo
Viacerí vodiči si všimli, že na ceste medzi Drahovcami a Piešťanmi je odstavený osobný automobil. Podľa našich informácií je tam…
 • 14.08.2018, 10:00
 • Spravodajstvo / Región
Dnes je utorok 14. augusta. Meniny má Mojmír.
 • 14.08.2018, 08:00
 • Dobré ráno, Piešťany! / Spravodajstvo
Minulý týždeň Piešťanmi otriasol požiar bývalého Hotela Slovan. Porozprávali sme so zisťovateľom požiarom Michalom Chalupkom, ktorý na miesto dorazil v…
 • 14.08.2018, 07:00
 • Piešťany / Spravodajstvo
Štvrtok, 31. september 2017
Meniny má Noro, zajtra Drahoslava