Výborný výkon Vrbového priniesol víťazstvo 3:0

• Šport / Futbal
  • 2. mája 2017, 13:07
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové konečne prelomili streleckú smolu a v 25. kole štvrtej ligy si na domácom ihrisku poradili s Trenčianskymi Stankovcami jednoznačne 3:0.

Vrbovčania chceli doma nadviazať na výkon z minulého kola. Zápas začali lepšie, hneď v prvej minúte stopér Vlado naskočil na center od Blaška a otvoril skóre. Obe mužstvá hrali otvorený futbal a bolo sa stále na čo pozerať. V 28. min urobil brankár hostí hrubú chybu a Blaško do prázdnej brány zvýšil na 2:0. Do konca prvého polčasu mali sľubné akcie aj hostia, ale domáca obrana s brankárom sa nenechala prekvapiť.

Aj začiatok druhého polčasu patril futbalistom Vrbového, keď Igor Zelenay odvážne vyhral súboj s obranou hostí a zacentroval loptu, ktorú kapitán Tomáš Gažík upratal na 3:0. Aj naďalej sa hral dobrý a technický futbal. Domáci s dobrou bojovnou hrou a s prehľadom dotiahli zápas do víťazného konca.

■ Vrbové – Trenčianske Stankovce 3:0