Kukláči prichytili piešťanského dílera drog

  • Spravodajstvo
  • 18. septembra 2013, 13:34
  • Autor:vd

Pri čerpacej stanici na Bratislavskej ceste v Piešťanoch zasahovala špeciálna jednotka polície. Stalo sa to v stredu 11. septembra o 10.24 h na chodníku. Kukláči tu chytili drogového dílera.

Policajti trnavskej zásahovej skupiny spolu s príslušníkmi kriminálnej polície zadržali muža podozrivého z drogovej trestnej činnosti. Pri osobnej prehliadke u neho našli zatavenú injekčnú striekačku, v ktorej bolo minimálne 25 dávok pervi-tínu a vrecúško s minimálne štyrmi dávkami marihuany. Potom vykonali v byte podozrivého domovú prehliadku. Pri nej zaistili sušený materiál, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 40 dávok marihuany, v igelitových vrecúškach sa nachádzala kryštalická látka na 16 dávok extázy.
Policajný vyšetrovateľ obvinil z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi 42-ročného Romana z Piešťan a zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Počas víkendu polícia muža eskortovala do výkonu väzby. V prípade uznania viny mu hrozí odňatie slobody na štyri až desať rokov.
Viac sa o zásahu kukláčov dozviete v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda