Doprajte si digitálne zážitky

  • Nezaradené
  • 31. mája 2012, 15:22
  • Autor:
Martin Cifra

Blíži sa obdobie výletov, letných festivalov, dovoleniek. Viac času strávime na nevšedných miestach s našimi blízkymi, pribudnú nové skúsenosti, neopakovateľné prekvapenia, príjemné spomienky, cestovateľské zážitky. Kto by si ich nechcel uchovať čo najdlhšie… Kedysi patril digitálny fotoaparát k luxusným záležitostiam. Dnes si však vaše zážitky môžete uchovať navždy už za 30 eur!

Nerozčuľujte sa nad svojím starým modelom, ktorý zbytočne dlho zaostruje, zasekáva sa alebo sa vybije presne vtedy, keď to najmenej čakáte, aj keď ste ho ráno nabíjali. Investujte do nového fotoaparátu skôr, než sa začne letná sezóna. Napríklad o viac ako polovicu zlacnený model X43 značky Olympus v elegantnom čiernom vyhotovení ponúka 14 Mpx, veľký LCD displej na prezeranie fotografií, päťnásobný optický zoom, funkciu rozoznávania tvárí a možnosť nahrávať videá.

Spomienky aj trojrozmerne

Ak si potrpíte na najživšie spomienky, investujte do kamery. S nástupom digitálnych fotoaparátov s možnosťou nahrávania videosekvencií boli u niektorých zákazníkov odsunuté na vedľajšiu koľaj. S fotoaparátom však ťažko nahráte videá, ktoré budú vyzerať čo i len trochu profesionálne.

Kamera ponúka neporovnateľnú kvalitu záznamu a neporovnateľný výsledok – stabilizované neroztrasené zábery, plnohodnotný zvuk a ostrý obraz. Ak chcete letnú dovolenku prežívať znova a znova čo najvernejšie, pozrite si ponuku 3D kamier.

V elektropredajni OD DOMOSS nájdete širokú ponuku fotoaparátov, kamier, pamäťových médií a príslušenstva vo výhodných cenách. Akciové modely značky OLYMPUS momentálne dokonca za polovicu.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 2. októbra. Tento deň je Medzinárodným dňom nenásilia, Svetovým dňom hospodárskych zvierat, Svetovým dňom ľudských sídiel, Svetovým…
  • 01.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 1. októbra. V Piešťanoch sa 1. októbra 1942 narodil PhDr. Vojtech Haring, PhD., výtvarník, karikaturista, vysokoškolský pedagóg,…
  • 30.09.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 2. októbra 2022
Meniny má Levoslav, zajtra Stela