Ste pripravení na relax v záhrade? Sezóna sa blíži!

 • Nezaradené
 • 17. apríla 2012, 15:15
 • Autor:

Bláznivý apríl to poriadne rozbalil. Aj keď je podľa kalendára už dávno jar, pohľad z okna nám každý deň ponúka iné ročné obdobie. Príjemné teploty lákajúce na posedenie pod holým nebom tu však môžu byť skôr, ako sa nazdáme. Nezabudnite sa na ne adekvátne pripraviť.

Posedenie v záhrade, na terase či na balkóne je perfektným relaxom. Aby ste si ho však dokonale užili, potrebujete pohodlný záhradný nábytok. V DOMOSSe je pre vás pripravená široká ponuka záhradných setov za výhodné ceny.

Pohodlná skladačka

Nemusíte byť ani majiteľom veľkolepej záhrady. V ponuke sa nájdu aj skladacie modely, ktoré ponúkajú vynikajúci komfort a bez problémov ich môžete napríklad pri sobotnej párty pod holým nebom za pár sekúnd rozložiť a po použití poskladať a odložiť. Okrem stolov, stoličiek, lavíc, kresiel, ležadiel rôznych veľkostí, tvarov a materiálových vyhotovení nájdete v ponuke DOMOSSu aj slnečníky či iné doplnky v skvelých cenách. Ani záhradná hojdačka už nie je žiaden luxus a navyše poteší všetky vekové generácie. 

Vpustite do záhrady exotiku

…v podobe kvalitného dreva. Teakové drevo je od prírody odolné voči vplyvom poveternostných podmienok, bez problémov znesie vlhkosť aj nízke teploty. 

Farebne lákavou a podobne odolnou alternatívou je merranti. Čoraz známejšej drevine neprekážajú ostré slnečné lúče ani blízkosť bazéna. Na kreslo z merranti si môžete sadnúť v mokrých plavkách a ocenia ho aj rodiny s malými deťmi. Stôl znesie oblievanie džúsikmi aj drsnejšie zaobchádzanie. 

Oddych poležiačky

Ten pravý relax si však najlepšie užijete v horizontálnej polohe – na záhradnom ležadle. Vyberať môžete z plastových, ktoré sú nenáročné na údržbu a ľahko prenosné, alebo môžete siahnuť po kombinácii kovu a textilu či investovať do dreveného. 

Ak si vyberiete textilné s kovovou konštrukciou, ktoré sa dá zložiť, mimo sezóny vám zaberie minimum miesta. Drevené modely svojím výnimočným dizajnom zase poslúžia aj ako estetický doplnok terasy či záhrady. Chcete kreslo s opierkami na ruky alebo bez? Polohovateľné alebo vám postačí jednoduchší model? V DOMOSSe si vyberie skutočne každý. 
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
 • 26.09.2022, 23:00
 • Dobré ráno, Piešťany!
Niektoré samosprávy skrášľujú svoje najnavštevovanejšie ulice a pešie zóny kvetinovými inštaláciami zavesenými na verejnom osvetlení, iné sa venujú len tradičným…
 • 25.09.2022, 23:01
 • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je pondelok 26. septembra. Tento deň je Európskym dňom jazykov a Svetovým dňom mlieka v školách. Meniny má Edita.
 • 25.09.2022, 23:00
 • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 25. septembra. Meniny má Vladislav, Vladislava.
 • 24.09.2022, 23:00
 • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 27. septembra 2022
Meniny má Cyprián, zajtra Václav