Rezort Piešťany oficiálne zaregistrovali

  • Spravodajstvo
  • 28. februára 2012, 12:10
  • Autor:MsÚ/red

PIEŠŤANY – Oblastnú organizáciu cestovného ruchu (OO CR) „Rezort Piešťany“ (RP) oficiálne zaregistrovali 17. februára na Ministerstve dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Úlohou novej organizácie je podporiť činnosť jej členov pri tvorbe a realizácii koncepcie rozvoja cestovného ruchu na území svojej pôsobnosti. Na včerajšom valnom zhromaždení členovia RP rozhodli, že o členstvo v združení môžu požiadať aj rôzne cechy a profesijné združenia pôsobiace v oblasti cestovného ruchu či turizmu.

V združení má okrem mesta Piešťany pôsobiť obec Banka, Moravany nad Váhom, Slovenské liečebné kúpele a hotel Sandor Pavillon, Máj a Park. Na včerajšom valnom zhromaždení OO CR "Rezort Piešťany (RP) generálny riaditeľ piešťanských kúpeľov Klaus Pilz informoval zakladajúcich členov o výškach dobrovoľne vkladaných finančných prostriedkov do organizácie.  Kúpele vložili rovnako ako mesto 19-tisíc eur.  K tejto čiastke sa pripíše povinný vklad tisíc eur, ktorý v rovnakej výške vkladajú všetci členovia RP. 

Predseda predstavenstva Remo Cicutto členov organizácie požiadal, aby začali predkladať podmienky, ktoré bude musieť spĺňať riaditeľ RP. Po ich skompletizovaní bude nový šéf RP zvolený na základe výberového konania. Do tohto obdobia zastáva funkciu dočasného riaditeľa predseda predstavenstva Remo Cicutto.

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema