Propagácia pod palcom Rezortu Piešťany

  • Spravodajstvo
  • 7. februára 2012, 11:02
  • Autor:Igor Paulech

PIEŠŤANY – O budúcnosti rozvoja cestovného ruchu v Piešťanoch hovorili zástupcovia nielen počas návštevy ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Jána Figeľa, ale aj na stretnutí zastupiteľstva. Poslanci nominovali Miloša Tamajku (SMER-SD) do dozornej rady oblastnej organizácie cestovného ruchu a tiež odobrili finančný vklad mesta vo výške 20-tisíc eur.

Primátor Remo Cicutto informoval poslancov o stanovách oblastnej organizácie cestovného ruchu, v ktorej sa spojili Mesto Piešťany, obce Moravany nad Váhom a Banka, spolu so Slovenskými liečebnými kúpeľmi Piešťany (SLKP) a hotelmi Sandor Pavillon, Park a Máj. Spoločné združenie by malo niesť názov Rezort Piešťany, ten však musí odobriť valné zhromaždenie organizácie. Všetci členovia vložia do združenia základný členský poplatok 1000 eur. Najväčší „hráči“, teda Piešťany a SLKP, zhodne dajú po ďalších 19-tisíc ako dobrovoľný príspevok. Registrácia organizácie by mala prebehnúť najneskôr do 15. februára.

Viac sa dočítate v aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa.
0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema