Thermia oslavuje storočnicu – súťažte o zaujímavé ceny

  • Spravodajstvo
  • 6. februára 2012, 14:25
  • Autor:

Hotel Thermia Palace oslavuje jubilejných 100 rokov! O svoju radosť sa chce podeliť, preto Slovenské liečebné kúpele Piešťany spoločne s Piešťanským týždňom pre vás pripravili celoročnú súťaž. V súťaži môžete vyhrať zaujímavé ceny, a to nielen raz. Počas roka vám budeme prinášať informácie z histórie i súčasnosti Thermia Palace. Vám stačí len pozorne čítať, aby ste každý mesiac boli zaradení do žrebovania.

Podmienky súťaže: V prvom čísle každého mesiaca nájdete článok so súťažnou otázkou. Na priložený súťažný formulár napíšete odpoveď na otázku a nalepíte tri kupóny, ktoré nájdete v 1., 2. a 3. čísle príslušného mesiaca. Do žrebovania o ceny daného mesiaca zaradíme každého, kto pošle súťažný formulár so správnou odpoveďou a tromi kupónmi.

Ceny na júl:


1. Poukaz pre dve osoby na pobyt v zrkadlisku a bahnisku
2. Poukaz na Twiggy masáž pre jednu osobu
3. Kalendár Zlaté stuhy na rok 2013

Všetkých zúčastnených zaradíme aj do koncoročného žrebovania o hlavnú cenu – víkendový pobyt v Thermii Palace pre dve osoby!


Formulár s nalepenými kupónmi a správnou odpoveďou posielajte na adresu redakcie Piešťanský týždeň, Teplická 63, 920 01 Piešťany do 30. júla. Vyplnený formulár môžete doručiť aj osobne do redakcie.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko