Namiesto vchodu majú zablatenú maštaľ

  • Spravodajstvo
  • 31. januára 2012, 08:27
  • Autor:V. Dusíková

PIEŠŤANY – Obyvatelia činžiaka v Ulici E. F. Scherera sú bezmocní. Bezohľadní vodiči pred vchodom s číslom päť permanentne parkujú svoje autá. Vyjazdené koľaje na priľahlých trávnikoch sú v čase dažďa plné vody, vchod vyzerá ako vstup do maštale.

„Minule som na podlahu pri vstupe vyliala pätnásť vedier vody, aby som to vyčistila,“ sťažuje sa domovníčka Božena Chudá. Problém však nie je iba s blatom a vodou, ale aj s obslužnosťou činžiaka. Bezohľadní vodiči parkujú po oboch stranách úzkeho chodníka, takže by sa sem nemohla dostať napríklad ani záchranka. Domovníčka na nepriaznivú situáciu okolo ich činžiaka upozorňovala na viacerých miestach, údajne rozprávala aj s niektorým z pracovníkov referátu životného prostredia mestského úradu (MsÚ).

Viac o probléme obyvateľov činžiaka na Ulici E. F. Scherera s bezohľadnými vodičmi ako i o možných alternatívach jeho riešenia sa dočítate v Piešťanskom týždni.((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika