Horel lesík pri poliklinike
Na sídlisku N. Teslu v Piešťanoch sa v pondelok 6. apríla krátko pred polnocou rozhoreli tri veľkokapacitné kontajnery. Nachádzali sa v chránenom stojisku. Hasiči požiar zlikvidovali pomocou vysokotlakového prúdu vody.
Na druhý deň, v utorok 7. apríla popoludní, príslušníci HaZZ Piešťany zachraňovali nevládnu staršiu ženu, ktorá padla na podlahu v dome na Žilinskej ceste. Nevládala sa hýbať. Hasiči tam vnikli cez kuchynské okienko a otvorili dvere zdravotníkom. Tí si pacientku prevzali do starostlivosti a odviezli do nemocnice.
V stredu 8. apríla po desiatej hodine dopoludnia sa na Sasinkovej ulici v Piešťanoch zrazili dve osobné autá. Traja účastníci nehody boli mimo vozidiel, jedna žena bola zranená. Postarali sa o ňu záchranári. Hasiči vykonali na vozidlách protipožiarne opatrenia.
V piatok 10. apríla na cyklotrase v Trebaticiach dostal cyklista epileptický záchvat. Pretože úsek, kde sa nachádzal, bol pre záchranku nedostupný, piešťanskí hasiči pomohli zdravotníkom s transportom pomocou štvorkolky. Hasiči odviezli najskôr záchranára vystrojeného prenosnou dlahou a potom pacienta pomohli transportovať do sanitky.
Na ľavej strane cesty v smere Piešťany – Drahovce, v lesíku pri poliklinike, horel v sobotu 11. apríla dopoludnia suchý porast. Požiar s rozlohou asi šesťsto metrov štvorcových hasiči zlikvidovali vysokotlakovým prúdom vody.
Požiare smetných nádob pokračovali v Piešťanoch v nedeľu 12. apríla dopoludnia. Najskôr hasiči zlikvidovali oheň, ktorý zachvátil kôš na odpočívadle Piešťany na diaľnici D1, popoludní uhasili menší požiar smetnej nádoby pri zastávke mestskej autobusovej dopravy v predpolí železničnej stanice.