Najlepšími slovenskými kolkárkami Klubertová i Tranová

  • Šport / Kolky
  • 24. januára 2012, 10:08
  • Autor:sita/ar

SUČANY – V rámci turnaja s názvom TOP 12 vyhlásili najlepšie šestice kolkárov a kolkárok Slovenska za rok 2011. Na základe stanovených kritérií sa do elitného poltucta dostali v ženskej kategórii aj hráčky Družby Piešťany Dana Klubertová a Lenka Tranová.

Na turnaji TOP 12, ktorý sa uskutočnil v nedeľu 22. januára v Sučanoch, ocenili najlepších hráčov a hráčky Slovenska v kolkoch za uplynulý rok. V kategórii žien sa do šestice najlepších dostali (podľa abecedy) Dana Klubertová (Tatran Spišská Nová Ves, v súčasnosti hosťuje v klube Družba Piešťany), Gabriela Kuchárová (Post SV 1036 Schwechat/Rakúsko), Dominika Mušková (Tatran Sučany), Eva Štefanidesová (ŠKK Trstená), Lenka Tranová (Tatran Spišská Nová Ves, v súčasnosti má striedavý štart za klub Družba Piešťany) a Katarína Valigurová (KSV Viedeň/Rakúsko). V kategórii mužov boli ocenení Ľubomír Bugár (Inter Bratislava), Ivan Čech (ŽP Šport Podbrezová), Ján Jasenský (Inter Bratislava), Erik Kuna (ŽP Šport Podbrezová, predtým do 30. júla 2011 ŠK Modranka), Boris Šintál (TJ Rakovice)a Marek Zajko (Inter Bratislava, predtým do 30. júla 2011 ŠKK Tlmače).

Víťazmi turnaja TOP 12 sa stali Mária Tomková a Vilmoš Zavarko.

Podobné články: V Piešťanoch kolkárska extraliga žien
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 2. februára. Tento deň je Svetovým dňom zasväteného života a Svetovým dňom mokradí. Meniny má Erik, Erika.
  • 01.02.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 1. februára 2023
Meniny má Tatiana, zajtra Erik, Erika