Mladíci kradli naftu, sladené mlieko i cigarety

  • Spravodajstvo
  • 30. decembra 2011, 11:03
  • Autor:sita/red

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – Polícia v tento týždeň obvinila štyroch mladých mužov z okresu Nové Mesto nad Váhom z prečinov krádeže.

Za 20 litrov nafty mladíkovi hrozia dva rokyMyjavskí policajti obvinili z krádeže 21-ročného muža z okresu Nové Mesto nad Váhom, ktorý v noci 21. decembra ukradol z odstaveného nákladného auta v obci Jablonka v okrese Myjava 20 litrov nafty. Celková škoda je 88 eur. Mladíkovi hrozí trest odňatia slobody až na dva roky.

Z obchodu ukradol sladené mliekoZlodej, ktorý pred vianočnými sviatkami kradol v trenčianskych potravinách, skončil v rukách polície. 19-ročný mladík z okresu Nové Mesto nad Váhom sa ulakomil na dve sladené mlieka za dve eurá. Keďže páchateľa už v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch pri krádeži pristihli, tentokrát sa obvineniam nevyhol. V prípade dokázania viny môže stráviť za mrežami až dva roky.

Mladíci ukradli cigarety, hrozia im dva rokyDvoch mladíkov z Nového Mesta nad Váhom obvinili vo štvrtok 29. decembra z prečinu krádeže. Ako informoval trenčiansky policajný hovorca Pavol Kudlička, obvinení mladí muži vo veku 19 a 20 rokov sa 12. októbra v noci vlámali do pohostinstva v obci Očkov v okrese Nové Mesto nad Váhom. Z pohostinstva odcudzili cigarety, majiteľovi spôsobili škodu zhruba 150 eur. Obvineným hrozí väzenie až na dva roky.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana