Polícia hľadá páchateľa sexuálneho násilia aj svedkov

  • Spravodajstvo
  • 5. decembra 2011, 13:24
  • Autor:sita/KR PZ

TRNAVA – Polícia pátra po páchateľovi a hľadá aj svedkov sexuálneho násilia, ku ktorému prišlo v Trnave 19. novembra na Ulici Špačinskej krátko pred štvrtou hodinou ráno. Neznámy páchateľ zozadu pristúpil k 22-ročnej žene, ktorú schmatol oboma rukami a ťahal ju smerom ku kríkom. Žena sa pred útokom aktívne bránila.

"V blízkosti v tom čase prechádzal mladý pár, ktorý začul krik mladej ženy. Neznámy páchateľ následne ženu pustil a z miesta ušiel. Napadnutá žena v tom čase spozorovala, ako cez cestu prechádza starší manželský pár. Rozbehla sa k nim a porozprávala im, čo sa stalo. Manželský pár sa mal údajne vracať zo stužkovej slávnosti svojho syna. Poškodenú odprevadili na sídlisko Na Hlinách, kde údajne mali bývať. Polícia žiada oba páry, aby sa prihlásili na políciu z dôvodu svedeckej výpovede," informoval trnavský policajný hovorca Michal Hanus.
Polícia pátra po neznámom páchateľovi vo veku od 25 do 30 rokov, chudej postavy, vysokom približne 178 cm. Oblečenú mal koženkovú čiernu bundu na zips, tmavé nohavice užšieho strihu, topánky tmavej farby. Páchateľ mal výrazne blond vlasy, zrejme prefarbené, dlhé asi 5cm, vyčesané do hora na ježka, mal bielu hranatú tvár, svetlé veľké oči.

"Polícia v takomto prípade odporúča, aby poškodení, prípadne svedkovia, neváhali a prostredníctvom tiesňovej linky 158 privolali pomoc polície," dodal M. Hanus.

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
Dnes je sobota 28. januára. Tento deň je Európskym dňom ochrany osobných údajov, Medzinárodným dňom mobilizácie proti jadrovej vojne a…
  • 27.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema