Otvor srdce – daruj knihu

  • Spravodajstvo
  • 24. novembra 2011, 15:01
  • Autor:PIWC

Blížia sa Vianoce – čas, ktorý nás vzrušuje a napĺňa teplom, čas, kedy pociťujeme túžbu byť k sebe milší a štedrejší. Šťastné, rozosmiate tváre detí okolo vianočného stromčeka sú pre rodičov tým najkrajším darčekom. Pre všetkých, ktorí mohli svoje deti obdarovať a splniť ich sen.

Žiaľ, sú však medzi nami aj takí, ktorí na splnenie tohto sna nemajú prostriedky – a práve tým by sme chceli spoločne s vami pomôcť. Keďže kniha je oddávna jedným z najkrajších vianočných darčekov, pripojujeme sa i my – členky Medzinárodného Klubu Žien v Piešťanoch (PIWC), spolu s piešťanskými kníhkupectvami k projektu nazvanému Otvor srdce – daruj knihu, ktorý od r. 2005 organizuje Trenčianska nadácia  a veríme, že obyvatelia i návštevníci nášho mesta nám v tom pomôžu.

Venujte preto, prosíme, pozornosť miestu s vystavenými knižkami, v ktorých sú záložky s označením mena dieťaťa, ktoré práve túto knihu túži nájsť pod stromčekom, ale bez vašej pomoci sa tak nestane. Vyberiete si ktorúkoľvek z nich, zaplatíte ju pri pokladni a necháte v predajni. Aj keď vy nebudete osobne poznať dieťa, ktorému urobíte radosť, my z PIWC knižky z kníhkupectiev vyzdvihneme a doručíme pred Vianocami priamo do rúk dieťaťa. Pridáme k nej ešte drobnú hračku, aby radosť bola ešte o kúštik väčšia.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Pieskoviská v Piešťanoch sa pomaly pripravujú na nájazdy malých návštevníkov. Zašpinenému a vyfúkanému piesku po zime odzvonilo a bol nahradený…
  • 01.03.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich