René Bihari prosí o pomoc

  • Spravodajstvo
  • 17. augusta 2011, 18:29
  • Autor:red.

PIEŠŤANY – Z ulice Bodona v Piešťanoch uniesli dnes dvaja muži sedemnásťročnú Rómku Sandru Bihariovú. Jej sestru, 14-ročnú Simonu sa pokúsili znásilniť. V dome bola sama. Brat – René Bihari prosí všetkých ľudí o pomoc pri hľadaní unesenej Sandry. Únoscovia sú 34 ročný Marek Bihari a jeho asi 21 ročný brat Michal. Unikajú v modrom VW Passat s evidenčnými číslami Českej republiky. Rodičia únoscov žijú v ČR. Aj keď únoscovia a unesená majú rovnaké priezviská, nie sú blízki príbuzní.

Dvaja muži najskôr okolo druhej popoludní vtrhli do domu číslo 40, kde sa pokúšali znásilniť  Sandrinu chorú sestru, štrnásťročnú Simonu. To sa im nepodarilo, no násilím uniesli jej staršiu sestru, ktorá šla Simone pre nanuk do blízkej trafiky. Neubránila sa im. Rodičia únoscov žijú v ČR.
Kým otca unesenej Sandry vypočúvala polícia, pred piešťanskou nemocnicou bol brat oboch dievčat, René Bihari. Ten nás informoval o tom, že Simona je hospitalizovaná na chirurgickom oddelení nemocnice A. Wintera. Dievča bolo v šoku. Okolo piatej hodiny sa na mobilnom telefóne brata Sandry, objavila správa, že jeho unesená sestra Sandra má dostupný mobil.
"Uniesli ju preto, lebo sa im páčila, myslím si, že ju obaja znásilnia," bojí sa o sestru René. Na otázku, čo by sa stalo, ak by sa do jeho rúk dostali únoscovia, povedal: "Ak by som ich chytil, už som vo vyšetrovačke a v tomto okamihu píšete o mne…"

 ((myvideo:1))

V prípade, ak by niekto auto alebo osoby videl, prosíme, aby kontaktoval políciu na čísle 158.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 31. januára. V Piešťanoch sa 31. januára 1920 narodila baletná umelkyňa a zakladateľka tanečného školstva a Hudobnej…
  • 30.01.2023, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Január sa končí a s posledným najchladnejším mesiacom roka prichádzajú niekedy až horúce chvíle odovzdávania polročných vysvedčení. Prajeme drobčekom, väčším…
  • 31.01.2023, 09:18
  • Piešťanský týždeň / Mladí dnes / Spravodajstvo
utorok, 31. januára 2023
Meniny má Emil, zajtra Tatiana