Porsche „prelomilo“ Seat na polovicu

  • Spravodajstvo
  • 17. augusta 2011, 09:17
  • Autor:HaZZ/red

TRNAVA/BUČANY – V utorok 16. augusta v poobedňajších hodinách sa na ceste medzi Bučanmi a Trnavou odohral súboj Dávida s Goliášom. Vážna dopravná nehoda, počas ktorej Porsche „prelomilo“ Seat na polovicu, si nevyžiadala žiadne zranenia.

Na operačné stredisko OR HaZZ v Trnave bola v utorok 16. augusta 2011 o 15:49 hod. nahlásená dopravná nehoda dvoch motorových vozidiel na ceste 1. tr. č. 61 Trnava smer Bučany. Na miesto udalosti boli vyslaní šiesti príslušníci hasičskej jednotky s technikou MB Vario a MB Atego.

Po príchode na miesto udalosti hasiči zistili, že sa zrazili dve osobné motorové vozidlá Porsche Cayenne a Seat Ibiza. Vodiči sa nachádzali mimo vozidiel bez zranenia. Vozidlá boli zabezpečené proti úniku prevádzkových kvapalín a možnému vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérii. Miesto udalosti bolo označené kužeľmi. Na miesto sa dostavila ZZS.

Do príchodu polície príslušníci HaZZ riadili dopravu, nakoľko havarované vozidlá zaberali jeden jazdný pruh. Na miesto sa dostavili cestári a odťahová služba. Jednotka po ukončení zásahu sa o 17:01 hod. vrátila na základňu.

0 Shares

Najnovšie správy

Téma „piešťanského aquaparku“ bude pre piešťanských politických populistov zrejme večná. V predchádzajúcom týždni sa pri nej pristavil i regionálny politik,…
  • 08.02.2023, 23:16
  • Piešťany / Spravodajstvo
štvrtok, 9. februára 2023
Meniny má Zoja, zajtra Zdenko