Superstarista Lukáš Ondruš oslávil pod mušľou narodeniny

  • Spravodajstvo
  • 20. júna 2011, 16:47
  • Autor:

V sobotu si Piešťanci užili návrat „strateného syna“. Tohtoročný superstarista Lukáš Ondruš, ktorý žije už niekoľko rokov v Prahe si narodeninový koncert naplánoval vo svojom rodnom meste. V aktuálnom vydaní Piešťanského týždňa sa dočítate aj o tom, ako vnímal účinkovanie v SuperStar a aké sú jeho ďalšie plány. Okrem toho vám PT prinesie aj nasledujúce témy.

Za parkovanie na Teplickej platiť nebudemeKoncom mesiaca by mestskí poslanci mali na zasadnutí zastupiteľstva hovoriť aj o návrhu všeobecne záväzného nariadenia, ktoré upravuje podmienky státia v zóne dopravného obmedzenia a plateného parkovania na území Piešťan. V návrhu sú zapracované najmä zmeny, ktoré sa zaoberajú sadzbami za parkovanie.

Hudbou nabité brány Piešťanského festivalu sú otvorenéV závere minulého týždňa, v skorých večerných hodinách sa po roku na schodoch Domu umenia už tradične rozozneli fanfáry otvorenia 56. ročníka Piešťanského festivalu. O polhodinu neskôr, po slávnostnom otvorení festivalu, si už všetci milovníci klasiky vychutnali koncertné majstrovstvo členov Slovenskej filharmónie, ktorých viedol dirigent Leoš Svárovský. Ako sólista sa predstavil klavírny virtuóz Jiří Kollert.

Za bránu mu hodili použitú rakvuVo štvrtok popoludní zažil šok obyvateľ Jánošíkovej ulice v Piešťanoch. Za bránu mu ktosi hodil použitý spodok z rakvy. Na bielej saténovej prikrývke s čipkami boli badateľné stopy po vytečených telesných tekutinách mŕtveho človeka.

Aj tatéri z Piešťan kreslili na trnavské múryPočas víkendu žila Trnava streetartovými akciami. Kým sa ľudia bavili na akcii v amfiteátri, viac ako dve desiatky streetartistov, tatérov, dizajnérov, či architektov sa pustili do skrášlenia miestnej botanickej záhrady. Okrem umelcov z Prahy a ďalších miest sa na tomto podujatí zúčastnili aj tatéri z jedného piešťanského tetovacieho štúdia.

0 Shares

Najnovšie správy

S veľkou bolesťou v srdci nám naša čitateľka z Piešťan poslala smútočné oznámenie o skone jej milovaného manžela a otca…
  • 28.01.2023, 08:00
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťanský týždeň / Piešťany
nedeľa, 29. januára 2023
Meniny má Gašpar, zajtra Ema