Tenista Horanský je bronzový!

  • Šport / Tenis
  • 19. augusta 2010, 15:55
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY/SINGAPUR – Na premiérových olympijských hrách mládeže v Singapúre získalo doteraz Slovensko dve bronzové medaily. O obe sa zaslúžili tenisti.

V štvorhre chlapcov sa o zisk bronzu postaral Piešťanec Filip Horanský, keď spolu s Jozefom Kovalíkom zdolal v súboji o bronz paraguajsko – peruánsku dvojicu Galeano, Rodriguez 7:5, 6:4. Slovenský pár predtým neuspel v semifinále v súboji s ruským duom Baluta, Birjukov, ktorému podľahol 4:6, 5:7.
Ďalšiu medailu môže pridať dievčatá, pretože v semifinále štvorhry je aj ďalšia hráčka TK Kúpele Piešťany, Chantal Škamlová. Tá sa dnes spolu s Janou Čepelovou stretne v boji o postup do finále štvorhry dievčat s ruským párom Gavrilovová, Putincevová.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána