Piešťanskí hokejisti vyhrali v Žiline!

• 6. augusta 2010, 23:03
  • Autor:Pavol Jurák

ŽILINA – Piešťanskí hokejisti si poradili v prípravnom zápase nad svojím posledným barážovým súperom zo Žiliny hladko 2:5.

Domáci hráči sa ujali vedenia už v druhej minúte, keď gól strieľal Hájnik. V deviatej minúte pridal druhý gól Valášek a prvá tretina tak skončila dvojgólovým nádskokom domácich. V druhej tretine sa však Piešťancom podarilo vyrovnať. V 32. minúte strieľal gól Učen a o dve minúty vyrovnal Macháč. V tretej tretine strieľali góly opäť už len hosťujúci hráči z Piešťan. Najskôr v 48. minúte Jančovič, štvrtý gól pridával v 50. minúte Poláček a konečný výsledok zápasu stanovil v 53. minúte Chylo.

Góly: 2. Hájnik (Horský), 9. Valášek (Horský) – 32. Učen (Mikušovič), 34. Macháč (Volek, Peško), 48. Jančovič (Rybárik), 50. Poláček (Blaško, Učen), 53. Chylo (Mihálik)

Zostava ŠHK Piešťany: Tomek – Kalafút, A.Kolník – Volek, Macháč – Blaško, Poláček – Vrána, Sluka – Kubrický, Baran, Pupák – Chylo, Peško, Haring – Mikušovič, Učen, Rybárik – Rosa, Mihálik, Jančovič