OTJ Moravany – SFM Senec 1:2 (0:2)

• Šport / Futbal
  • 24. mája 2010, 16:34
  • Autor:Rudolf Zelenay

PIEŠŤANY – Napriek prehre s lídrom sa domáci za svoj výkon nemusia hanbiť. Keby neboli v prvom polčase dvakrát zaváhali, výsledok mohol byť aj opačný. V 5. min po priamom kope hostí vypadla Mikulášovi lopta z rúk a hostia viedli.

Domáci odpovedali viacerými šancami: M. Otočka najprv mieril nad, potom nastrelil brvno, Kirka mieril ponad ležiaceho hostí gólmana vedľa, Moravčíkovu strelu vyrazil, Benko prestrelil bránku a Kirka nastrelil brvno. Potom sa nepískal faul na Gligiča a na druhej strane zvýšili hostia v 34. min vedenie na 2:0. Po prestávke sa domáci snažili o zmenu skóre, ale šance Glosa a Candráka ku gólu neviedli. Ten prišiel až v 65. min, keď po faule na Candráka znížil Glos z jedenástky na 1:2. V závere mohol vyrovnať Šiška, ale mieril vedľa.
Zostava OTJ: Mikuláš – Glos, Piovarči, S. Otočka, Benko, Kirka (36. Candrák), Gligič, Dirnbach, Šiška, M. Otočka, Moravčík.