PFK Piešťany – Pov. Bystrica 3:2 (1:2)

  • Šport / Futbal
  • 2. októbra 2009, 11:46
  • Autor:

PIEŠŤANY – Stretnutie malo nečakaný úvod, keď už v 2. min vyrobila domáca obrana chybu a hostia viedli. Piešťanci mali potom jasnú prevahu, no šance Sýkoru, Žambu, Kardoša, Filipa a Vyskoča sa gólom neskončili.

V 29. min prišiel trest v podobe druhého gólu hostí. Domáci sa aj napriek tomu nevzdali a pod taktovkou hrajúceho trénera Andreja Filipa sa opäť pustili do súpera. Hlavičky Jánošíka a Sýkoru ešte cieľ nenašli, ale v 45. min sa uvoľnil na šestnástke Vyskoč a jeho presná strela skončila v sieti 1:2. Hneď po prestávke (48. min) Vyskoč nezištne prihral Bernátovi, ktorý vyrovnal na 2:2.
Domáci aj naďalej útočili a v 63. min im vyšiel rýchly protiútok. Ten potiahol Kukuč a po jeho prihrávke strelil Gajarský vedúci, a ako sa neskôr ukázalo, aj víťazný gól. Pre Gajarského to bol prvý dotyk s loptou. Hoci sa dostal aj do ďalších streleckých príležitostí, gól už nedal.

Zostava PFK: Valo – Verchola (34. Doktor), Kardoš, Bernát, Martin Krajčovič, Jánošík, Žamba, Vyskoč, Filip, Kukuč (86. Šiška), Sýkora (60. Gajarský). Jaroslav Valo

0 Shares

Najnovšie správy

piatok, 25. septembra 2020
Meniny má Vladislav, zajtra Edita