Zdenka Predná: Čechov asi neprehlasujeme…

  • Spravodajstvo
  • 1. júna 2009, 11:06
  • Autor:Igor Paulech

Finalistka SuperStar Zdenka Predná v sobotu podvečer odohrala v rámci Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny koncert pre všetkých fanúšikov v Piešťanoch, nabitý najpopulárnejšími hitmi z jej doteraz vydaných albumov.

Udržať si úspešne rozbehnutú kariéru v šoubiznise nie je jednoduché. Zdenka Predná sa postupne zbavila nálepky umelo vyprodukovanej hviezdičky a  svojimi piesňami sa zaradila medzi najhranejšie speváčky v slovenských médiách. Krátko pred vystúpením sme jej položili niekoľko otázok.


Koncertovali ste už v Piešťanoch? Ako sa vám u nás páči?
– Minulý rok sme hrali kúsok odtiaľto, no v Piešťanoch nie. Boli sme ale nedávno s kamarátkami v kúpeľoch. Mesto sa mi veľmi páči. Keď idem napríklad od Trenčína alebo sa nachádzam tu v okolí, myslím na to, ako rada by som išla do kúpeľov. Piešťancom teda želám, aby im táto nová sezóna vyšla.
Aké piesne máte pripravené pre túto príležitosť?
– Budeme hrať to, čo obvykle, približne desať vecí, ktoré ľudia poznajú z rádií.
Aké máte plány dobudúcna? Čaká vás v lete veľa vystúpení?
– V najbližších dňoch nás čaká niekoľko vystúpení. Ideme z jedného koncertu na druhý. Ale hlavne sa venujeme novému albumu. Dokončili sme v štúdiu posledné piesne a mal by vyjsť v septembri. Chceme pripraviť pekný obal, čo je časovo náročná vec.
V poslednej dobe sa v médiách znovu objavila možnosť prihlásiť sa do súťaže „SuperStar“. Tentoraz budú spolu súťažiť slovenskí aj českí speváci – amatéri. Čo si o takomto prepojení myslíte?
– Rozprávali sme sa o tom s Beatkou Dubasovou, že si nevieme predstaviť, ako súťaž dopadne. Pravdepodobne Čechov neprehlasujeme. Ale každopádne, ten kto to vyhrá, bude známy v Čechách aj na Slovensku a to je dobré.

0 Shares

Najnovšie správy

Služby mesta Piešťany (SMP) od 29. mája opravujú vozovky miestnych komunikácií. Opravy budú prebiehať vždy striedavo na oboch stranách vozovky,…
  • 31.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 1. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom detí a Dňom za správne rozhodnutie. Vo Vrbovom sa v…
  • 31.05.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 2. júna 2023
Meniny má Oxana, Xénia, zajtra Karolína