Nové dresy a polovičný bodový zisk

  • Šport / Ostatné športy
  • 26. mája 2009, 15:15
  • Autor:šg

V druhom dvojkole prvej nohejbalovej ligy privítali Piešťanci doma favorizované mužstvá z Košíc. V nových dresoch od vedenia kúpeľov podľahli majstrovskému DPMK hladko 0:4, no nad ďalším košickým súperom, KAC Jednota, vyhrali 4:0.

V súboji s mnohonásobným majstrom Slovenska, v drese ktorého sa predstavili viacerí majstri sveta, podali zverenci trénera Jána Zvončeka ustráchaný výkon. Jediný set získal Peter Tibenský (na snímke), ktorý prehral v záverečnom singli s bý-valým juniorským majstrom sveta, Stupákom, 1:2 na sety. Úvodný set síce prehral 8:11, no druhý rovnakým skóre vyhral. V rozhodujúcom sete sa prejavili väčšie skúsenosti Stupáka, ktorý ho vyhral 11:4. V ostatných zápasoch prehrala trojica Tibenský, Krajčík, Mičo s Brutovským, Stupákom a Perunom (striedal M. Žigala) 0:2, v dvojiciach Tibenský s P. Brunovským podľahli Brutovskému s M. Žigalom 0:2 a Krajčík s Mičom dvojici Stupák, Perun tiež 0:2. „Proti mnohonásobným majstrom sveta sme síce šancu na úspech nemali, no od svojich zverencov som čakal oveľa bojovnejší výkon. V druhom zápase nám hráči KAC Košice uľahčili cestu k dvom bodom, keď z doobedňajšieho zápasu v Revúcej k nám prišli s dvoma zranenými hráčmi, takže zápas bol len formalitou," zhodnotil oba duely tréner Zvonček.

0 Shares

Najnovšie správy

Polícia vyšetruje okolnosti a príčiny nehody, ktorá sa stala dnes poobede pri obci Dolné Trhovište, okr. Hlohovec. 55 ročný Bratislavčan,…
  • 30.05.2020, 20:23
  • Spravodajstvo
Dnes je sobota 30. mája. Tento deň je Medzinárodný deň sklerózy multiplex. Meniny má Ferdinand.
  • 30.05.2020, 00:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 30. mája 2020
Meniny má Ferdinand, zajtra Petronela