Juniori MHK zavŕšili sezónu prehrou

• Šport / Hádzaná
  • 26. mája 2009, 15:20
  • Autor:šg

V záverečnom zápase druholigovej hádzanárskej sezóny 2008-2009 prehrali juniori MHK Piešťany v Bratislave s „céčkom“ ŠKP o jediný gól v pomere 30:31.

Piešťanskí juniori zaskočili domácich dobrou hrou v obrane. Aj vďaka tomu sa obe mužstvá striedali počas celého polčasu vo vedení. O vyrovnanosti zápasu svedčí aj polčasové skóre 13:13. Úvod druhej časti mladým hráčom Piešťan nevyšiel a v 37. min prehrávali o sedem gólov (14:21).
„V týchto momentoch sme robili chyby, najmä v útočnej fáze. Počas oddychového času som hráčov upokojil. Potom sme spresnili rozohrávku a zlepšili obranu, vďaka čomu sme postupne znižovali náskok domácich až na rozdiel jediného gólu.
O lepší výsledok sme sa pripravili slabým začiatkom druhého polčasu, keď získali domáci sedemgólový náskok," vylíčil nám priebeh zápasu tréner Martin Nedorost. Z jeho zverencov sa strelecky darilo Holíkovi, ktorý dal desať gólov. Borek pridal sedem, Stolár päť, Ochotnický tri, Fedora dva, Jakubík, Priadka a Paulík po jednom góle.
Zostava juniorov MHK: Šantavý – Hornák, Holík, Ferančík, Fedora, Borek, Ochotnický, Stolár, Paulík, Priadka, Jakubík.