Vlamač mäso neukradol

  • Nezaradené
  • 2. mája 2009, 11:13
  • Autor:KRPZ, MsP
Martin Cifra

Polícia v utorok 21. apríla obvinila z trestného činu pokusu krádeže a poškodzovania cudzej veci deväťkrát súdne trestaného 35-ročného muža z Piešťan. Ten sa pokúsil pred niekoľkými dňami v skorých ranných hodinách vlámať do reštaurácie na Dopravnej ulici v Piešťanoch.

Najskôr odstránil dva visiace zámky, poškodil tesniacu gumu okna, ale dovnútra sa nedostal. Preto rozbil na dvore sklenú časť skladu, vošiel dnu a tu si začal pripravovať do tašiek 12 kilogramov bravčovéhomäsa, kilo bravčových pečienok, kus hovädzieho mäsa a morčacie i kuracie prsia.
Vyrušil ho však strážnik a tak sa dal na útek bez lupu. Za ukradnuté mäso by vznikla 54 ročnému majiteľovi z Radošinej škoda okolo 100 eur. Poškodením skladu a zariadenia mu spôsobil škodu za približne 500 eur. Teraz mu hrozí väzenie až na dva roky, vzhľadom k jeho trestnej minulosti však môže byť trest ešte vyšší.
(KR PZ)

Rozbíjal mame byt


Majiteľka bytu na Vážskej ulici zavolala mestských policajtov v utorok popoludní, pretože si nevedela rady s agresívnym synom. Hliadka pri príchode na miesto zistila, že zo štvrtého poschodia sa ozýva krik. Po zazvonení policajtom otvorila žena, ktorá potvrdila, že jej syn je veľmi opitý a doma všetko rozbíja. Požiadala ich, aby ho z bytu vykázali. Hliadka opitého výtržníka vyzvala, aby matkin byt opustil, čo následne urobil.

Ovce nechali na ulici


Dve ovce sa v nedeľu okolo poludnia popásali na Čachtickej ulici. Mestskí policajti sa od jej obyvateľov dozvedeli, že pochádzajú z jednej zo záhrad na Bodone. Pretože sa im s majiteľom nepodarilo skontaktovať, ovce nakoniec nechali na mieste, kde sa pásli.
(MsP)

0 Shares

Najnovšie správy

Na diaľnici pri Hornej Strede v utorok 27. septembra popoludní narazilo do zvodidiel osobné motorové vozidlo. Zranenej osobe najskôr piešťanskí…
  • 03.10.2022, 23:01
  • Krimi / Spravodajstvo
Dnes je utorok 4. októbra. V Chtelnici sa 4. októbra 1607 narodil univerzitný profesor a rektor Martin Palkovič. V roku…
  • 03.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 3. októbra. V Slanici sa 3. októbra 1762 narodil jazykovedec a národovec Anton Bernolák. Tento deň je…
  • 02.10.2022, 23:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera