Stolní tenisti o Pohár starostu

  • Nezaradené
  • 20. apríla 2009, 19:26
  • Autor:vs

KRAKOVANY – Stolnotenisový turnaj o Pohár starostu Krakovian je určený registrovaným hráčom nižších regionálnych súťaží z trnavskej a trenčianskej oblasti.

Na jeho 12. ročníku chýbali v sále krakovianskeho kultúrneho domu vyznávači malej celuloidovej loptičky z Drietomy a Chocholnej-Velčíc, ktorí v tom čase hrali na turnaji TOP 12 trenčianskej oblasti.
Po prvý raz si v Krakovanoch zahrali stolní tenisti z Myjavy, Šoporne, Sokoloviec a Dobrej Vody. V konkurencii 46 hráčov z tucta klubov sa napokon radoval z prvenstva Vrbovčan Petr Šácha.
Na ďalších medailových priečkach skončili Vlado Stolár z Piešťan a bronzová priečka patrila víťazovi jubilejného desiateho ročníka, Zdenovi Zlatníkovi z Vrbového. Hneď za nimi skončil najlepší domáci hráč Rasťo Šimončič, ktorý dosiahol najlepšie umiestnenie spomedzi Krakovancov za posledné roky.
Nestratili sa však ani ďalší hráči usporiadajúceho oddielu, medzi ktorými nechýbal ani najstarší hráč turnaja, vyše 70-ročný František Valo. Poháre a vecné ceny odovzdali najlepším starosta Krakovian Vladimír Mihálik a hlavný rozhodca turnaja Vlado Seitler.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2022, 23:40
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. decembra 2022
Meniny má Marína, zajtra Izabela