Pre drogy za mreže

  • Nezaradené
  • 19. apríla 2009, 18:23
  • Autor:KRPZ
Martin Cifra

Pre drogovú trestnú činnosť bol v utorok 7. apríla obvinený 23-ročný muž z Piešťan. Koncom marca ho v Piešťanoch na Bratislavskej ulici kontrolovali policajti, ktorí u neho našli papierové skladačky s drogou. Expertíza potvrdila, že zo zaisteného množstva by sa dalo pripraviť päť dávok vysokokvalitného heroínu.

Vyšetrovateľ ho obvinil z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody až na päť rokov.

Kradol rezne


Polícia v nedeľu obvinila z trestného činu krádeže viacnásobne trestaného 39-ročného muža z Opatoviec. V Piešťanoch v dopoludňajších hodinách v hypermarkete bez zaplatenia vyniesol tovar za pokladničnú zónu. Z predajne odcudzil jedno balenie kuracích rezňov v hodnote 3,70 €.
Polícia na mieste nepoškodený tovar vrátila a muža predviedla na policajnú stanicu. Policajti zistili, že sa už podobného priestupku dopustil, a tak ho obvinili z trestného činu krádeže. Obvinenému hrozí trest odňatia slobody až na dva roky, ktorý sa však môže zvýšiť vzhľadom k jeho trestnej minulosti.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera