Letnú sezónu otvoríme aj s No Name

  • Nezaradené
  • 19. apríla 2009, 18:13
  • Autor:red/MsÚ

Letná sezóna v Piešťanoch odštartuje o týždeň skôr ako zvyčajne. Skorší termín Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny nemá na svedomí teplé počasie. Slávnostné otvorenie mesto posúva na posledný májový víkend pre voľby európskych poslancov.

Aj tohto roku mesto ponúkne návštevníkom nabitý program. Začne už v piatok 29. mája. „V predvečer otvorenia sezóny je pripravená vernisáž výstavy Mosty," hovorí vedúca kancelárie primátora mesta Drahomíra Moretová.
„So slovenskými umelcami Danielom Brunovským, Alexom Kraščeničom a Klaudiou Kosziba sa tu predstavia aj talianski autori Piero Tevini, Andrea Tarli a Fabio Zazzetti."
Najdôležitejšie akcie organizátori naplánovali na sobotu. „Otvárací dopoludňajší ceremoniál sa bude niesť v znamení Medzinárodného roka astronómie," pokračuje D. Moretová, „popoludní budú najväčším lákadlom Zdenka Predná a skupina No Name."
Nedeľa je venovaná najmä deťom, ktoré majú o deň neskôr svoj najväčší sviatok. Mesto pre nich pripravilo Divadlo na kolesách, hry, súťaže a hudobno-zábavný program V štýle muzikálu. Dospelých bude podvečer zabávať folklór v podaní Martina Jakubca so skupinou.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich