Seniori sa bavili navzájom aj s mažoretkami z Moravy

  • Nezaradené
  • 2. apríla 2009, 11:34
  • Autor:Michal Petruška
Martin Cifra

Prvý apríl je deň humoru a zábavy. Piešťanským seniorom ho spríjemnili účinkujúci v programe mestského kultúrneho strediska Bavíme sa navzájom.

Štvrtý ročník spoločenského podujatia odštartovali mažoretky z moravskej Hornej Lhoty. Pôsobivou choreografiou a podmanivým textom si okamžite získali netrpezlivé publikum. Plná kinosála vo Fontáne totiž 15 akademických minút márne čakala na kameramanov miestnej televízie, aby, ako povedala riaditeľka MsKS Marta Jurčová "zachytili aj slávnostný začiatok akcie". Mažoretkám však žiara veľkých kamier nechýbala a aj bez nich ukázali čo v nich je.


Programom sprevádzal moderátor a konferenciér Martin Jakubec. Na pódiu privítal členky Ligy proti reumatizmu, ktoré sa predstavili vo vtipnej epizóde seriálu "Susedky", kde najmä mladším ukázali ako o kríze, eure či prezidentských voľbách rozmýšľajú dôchodcovia.
Rovnako poučná bola aj bájka O kohútovi a kure v podaní ich kolegyne. Veselším bodom programu bolo vystúpenie šejka Cabalu so svojim háremom.


Rovnako medzi divákmi bodovali aj japonská gejša so svojim príhovorom, ján Kotora svojim spevom, členky zboru Rozmarín či herečky z muzikálu Chorus Line.


O program sa tak postarali členovia klubu Svornosť, Ligy proti rakovine a ďalších organizácií pôsobiacich v Piešťanoch. Mladšej časti publika sa samozrejme najviac páčili chalani zo skupiny Heroes, ktorí rovnako ako na nedávnej playback show dokázali, že breakdance je ich láskou.

0 Shares

Najnovšie správy

Predmetom rekonštrukcie strechy piešťanského zimného štadiónu je demontáž pôvodnej strešnej fólie, montáž novej hydroizolačnej PVC fólie, demontáž a montáž strešného…
  • 04.10.2022, 09:48
  • Piešťany / Spravodajstvo
utorok, 4. októbra 2022
Meniny má František, zajtra Viera