Iveta Radičová tvrdí, že k Piešťanom má blízko

  • Nezaradené
  • 9. marca 2009, 08:08
  • Autor:Michal Petruška

V sobotu doobeda, teda hneď na druhý deň po oficiálnom začiatku kampane pred prezidentskými voľbami, hostilo Piešťanské informačné centrum Ivetu Radičovú, podpredsedníčku SDKÚ-DS a kandidátku tejto strany na post hlavy štátu.

Záujem o stretnutie s ňou prejavili okrem miestnych politikov strán podporujúcich kandidatúru Radičovej aj predstaviteľky ženských spolkov, zamestnanci mestského úradu a mestských organizácií, viceprimátor mesta Timotej Miština či riaditeľka kancelárie primátora mesta Drahomíra Moretová.
Spomedzi asi 80-tich hostí tak boli na autogramiáde „obyčajní“ občania v menšine, no aj na nich si Iveta Radičová našla čas. Popri podpisovaní brožúrky nazvanej „Dokážeme to“, ktorá je vlastne rozhovorom medzi Silvestrom Lavríkom a Ivetou Radičovou, stihla každému odpovedať na to, čo ho zaujímalo.


Piešťanci sa tak okrem iného dozvedeli, že Piešťany znamenajú pre Ivetu Radičovú detstvo, ktoré tu trávievala u svojho strýka. „Piešťany, to sú pre mňa prvé plavecké pokusy na Eve a vo Váhu, prvé skúsenosti s bicyklom a večne odreté kolená. Bola som totiž nepokojné dieťa, čo mi zostalo. Stále sa pokúšam zmeniť veci k lepšiemu,“ zdôverila sa prítomným.


Viceprimátor Timotej Miština zaželal Ivete Radičovej v blížiacich sa voľbách úspech a uistil ju, že Piešťanci si cestu k volebným urnám 21. marca a následne aj 4. apríla nájdu a dajú jej svoj hlas.

0 Shares

Najnovšie správy

streda, 7. decembra 2022
Meniny má Ambróz, zajtra Marína