Blog Imricha Gála: O očení

  • Nezaradené
  • 29. januára 2009, 07:57
  • Autor:Imrich Gál

Proti gustu žiaden dišputát – tak to hovoria mnohí. Ako vraj hovoril Vilo Šnekspír – krása je v očiach pozerajúceho. A keďže Vilo bol pomerne múdry Anglán, tak asi na tom aj čosi je. Nie kvôli tomu, že bol Brit, ale bol rozhľadený, dobre sa pozeral okolo seba, a to, čo okolo seba videl, aj dobre popísal.

Aj ja sa pozerám okolo seba, očím, až si idem oči vyočiť, viem trocha písať, ale také múdre myšlienky ma veru nenapadajú. A žiadne múdrosti ma nenapadali, keď som uvidel tieto fotky, s ktorými sa s vami teraz rád podelím. Ale oči mi očili. No krásu som veru nezhliadol.
    Vraj nový druh nízko strihaných džínsov, ktoré uviedla na trh japonská firma Sanna’s Brazil Fashion núti okoloidúcich otáčať hlavy všetkými smermi, hlavne tam, kam smeruje nositeľka takýchto gatí. Keď táto móda dorazí k nám, tak asi všetci chlapi budú mať problémy s krčnými stavcami. Alebo si ich možno vlastne vyriešia, ak doteraz tou hlavičkou nehýbali. To bude asi jediná príležitosť, kedy pohnú hlavou. Aspoň si dobre precvičia svaly, hlavne tie na krku, keď žiadne iné.
     Takéto džínsy sú veľmi praktické – dievky sa nemusia unúvať s ničím, čo by si dali pod. A gate vlastne teoreticky držania na mieste akýmisi šnúrkami po stranách. Veľmi praktické. Všetko je v jednom kuse. Kto by sa dnes unúval s gaťkami?  Asi to má byť sexi, ja to tak nevidím. Asi som už vhodný do šrotoviska, keď už ani takéto očenie ma nevedie vzrušiť. Skôr je to také, hmmmmmm,  neestetické. Eleganciu tu márne hľadám. Priznám, že rád sa pozriem na elegantnú cicu. Ale dnes asi nie je potrebné byť elegantným, hlavne, že sa tie krky budú otáčať. Syndróm dnešnej celebrity par excellence.
P. S. On-line sa tieto džínsy dajú kúpiť za US $86. No povedzte – kto by to nekúpil?         
    

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. apríla. Tento deň je Svetovým dňom kníh a autorských práv. Meniny má Vojtech.
  • 23.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 22. apríla. Tento deň je Dňom zeme a Svetovým dňom modlitieb za kňažské a rehoľné povolania. Meniny…
  • 22.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. apríla 2024
Meniny má Vojtech, zajtra Juraj