Rybáriková opäť vo štvrťfinále

  • Nezaradené
  • 11. novembra 2008, 12:35
  • Autor:Š. Gregorička

Piešťanskej tenistke Magdaléne Rybárikovej sa nevydaril ani tretí pokus o postup do záverečných bojov na turnaji ITF Ritro Slovak Open s dotáciou 100-tisíc dolárov.

Rovnako ako vlani, aj tentoraz skončila vo štvrťfinále. V prvom kole si turnajová päťka poradila v Sibamac aréne s Aman-muradovovou z Uzbekistanu, keď ju zdolala dvakrát 7:6.
V druhom vyhrala bez väčších problémov nad Litovčankou Stanciuteovou v dvoch setoch 6:3, 6:4. Na postup do štvrťfinále potrebovala hodinu a päť minút. Na prekonanie svojho vlaňajšieho bratislavského maxima, ktorým bolo štvrťfinále, potrebovala Magda zdolať aj štvrtú nasadenú Giselu Dulkovú.
V Bratislave však nezopakovala výkon z tohtoročného US Open, kde ju zdolala 6:4, 6:0. Tentoraz jej podľahla 6:7, 3:6. Rybáriková sa predstavila aj vo štvorhre. Spolu s Češkou Kvítovou však prehrali v prvom kole s nemecko-rakúskym párom Maleková, Meusburgerová 6:7, 3:6.
V kvalifikácii turnaja Ritro Slovak Open sa predstavili aj ďalšie dve Piešťanky, Zuzana Luknárová a Chantal Škamlová. Kým Luknárová vypadla už v prvom kole, Škamlová sa po výhre nad Veljevovou z Bulharska 7:5, 6:3 dostala do druhého. V ňom podľahla nasadenej jednotke, Ruske Bovinovej, 1:6, 0:6.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 8. júna. Tento deň je Dňom najlepších priateľov a Medzinárodným dňom oceánov. Meniny má Medard.
  • 07.06.2023, 22:30
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 8. júna 2023
Meniny má Medard, zajtra Stanislava