Vrbové si odviezlo tri body z Partizánskeho

• 16. augusta 2016, 12:22
  • Autor:Peter Sedláček

V druhom kole štvrtej ligy sa futbalisti MFK Vrbové predstavili na pôde Partizánskeho. Vo vyrovnanom stretnutí mali napokon navrch Vrbovčania, ktorí vyhrali 3:2.

V zápase začali odvážnejšie hostia a ohrozili bránku domácich, no Spál ani Zelenay nezakončili presne. Na druhej strane to boli domáci, keď využili chybu v odkrytej obrane a už v 12. min sa dostali do vedenia, skóroval Kučerka. Po góle sa útoky striedali, hralo sa hore-dole a na radosť futbalistov MFK Andrísek vyrovnal v poslednej minúte prvého polčasu gólom do šatne (1:1).

Do druhého polčasu poslal tréner hostí na trávnik Majgota, hra sa zlepšila, výsledkom bol gól Zelenaya v 52. min. To ale nebolo všetko, o desať minúť strelec vyrovnávajúceho gólu zvýšil vedenie Vrbového o dva góly. Aj naďalej videli diváci otvorený futbal, šance boli na oboch stranách, viac z hry mali Vrbovčania, ale znížiť stav sa podarilo domácim. V 76. min skóroval Repa, čím sa mu podarilo zápas zdramatizovať, ale gól už v poslednej štvrťhodinke nepadol a body si zaslúžene odviezlo Vrbové.

Zostava Vrbového: Valovič – Michálek (46. Majgot), Vlado, Verchola, Strecký, Sumer, T. Gažík, Lackovič, Andrísek (76. Prosňanský), Spál, Zelenay (64. Kurinec)