Kniha týždňa: Kate O´Donnellová - Ajurvéda na každý deň

Pondelok 15. 08. 2016 09:00  | Kultúra / Kniha  | Autor: mg

Tento týždeň dávame do pozornosti skvelú knihu. Vydalo vydavateľstvo Motýľ v roku 2016.

(Autor: Motýľ)

Viac ako 100 receptov jednoduchých a zdravých jedál

Túžite po lahodnom sezónnom jedle, ktoré vaše telo udrží v rovnováhe? Máte problémy so žalúdkom a radi by ste si ho liečili prostredníctvom tradičnej ajurvédskej múdrosti? V takom prípade je pre vás táto kniha s viac než sto jednoduchými receptami ako stvorená. Inšpirujte sa a pustite sa do varenia!

V tradičnej indickej medicíne je kľúčom k zdraviu dobré trávenie. Základom je jesť vždy len prírodné, doma pripravené jedlá, ktoré sú v súlade s konštitúciou človeka podľa ajurvédy a zároveň v harmónii so zmenami okolitého prostredia. Len tak môže byť telo v rovnováhe. Tradičné ajurvédske postupy sú zároveň veľmi príjemným doplnkom západnej medicíny, pretože dokážu prinavrátiť rovnováhu organizmu ešte pre prepuknutím choroby.

Ak vám záleží na zdraví, táto kniha je tu práve pre vás:

• Zaujíma vás, ako v priebehu jednotlivých ročných období zmeny počasia ovplyvňujú vaše telo a chuť do jedla?

• Radi by ste zistili, ako môžete prispôsobiť svoj jedálny lístok nielen každému ročnému obdobiu, ale aj tomu, aký ste ajurvédsky typ?

• Túžite sa naučiť variť chutné, pestré a výživné jedlá, ušité na mieru v súlade s ajurvédskou múdrosťou?

• Chcete získať praktické odporúčania v oblasti životného štýlu, starostlivosti o telo, plánovania jedál a tipov pre zdravie?

V takom prípade určite siahnite po knihe Ajurvéda na každý deň, ktorá vám prináša odpovede na všetky tieto otázky.

Publikácia Vás prekvapí aj skvelou grafickou úpravou.

 

Uvedený knižný titul si môžete zakúpiť v kníhkupectve Centrum knihy,Winterova 31(bývalý Mliečny bar), 921 01 Piešťany. Tel: 033/7730541

www.centrumknihy.sk  fb: Centrum knihy

Taktiež si môžete uplatniť zľavu  s 10%  kupónom, ktorý nájdete v regionálnom týždenníku Piešťanský týždeň pod článkom „Kniha týždňa“.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa