GEFCO

Hološko sa stretol s Djokovičom, ten o ňom vedel všetko

Streda 20. 01. 2016 10:09  | Rubriky / Aktuálne  | Autor: FSA

Vcelku nečakaný zážitok má za sebou slovenský futbalový reprezentant v službách austrálskeho FC Sydney, ktorý sa rozhodol využiť krátke voľno návštevou tenisového grandslamu v Melbourne. Náhoda chcela, aby sa ubytoval v tom istom hoteli ako niektoré tenisové hviezdy.

Hološko sa stretol s Djokovičom

Hološko sa stretol s Djokovičom (Autor: FSA)

"Vychádzali sme z hotela, keď som si všimol, že v reštaurácii sedí Novak Djokovič. Povedal som si, že musím počkať, kým vyjde, veď takéto stretnutie sa nenaskytne každý deň," usmial sa Filip, ktorý ani netušil, čo bude nasledovať, keď hviezdneho tenistu požiada o spoločnú fotografiu.

"Opýtal som sa, či by sme si mohli urobiť spoločnú fotku, aj s manželkou Adelkou a jej bratom. Keď som sa mu predstavil, spozornel. Hovorí mi, že to naozaj si ty ten Hološko? Vraj mu o mne rozprával tréner Marián Vajda, ktorý má rodinu z Piešťan. Že ma sledoval aj počas majstrovstiev sveta v Juhoafrickej republike. Novak sa smial, že veď všetko o mne vie,"
opisoval vzácne stretnutie slovenský futbalista, ktorý dodnes netušil, že svojich fanúšikov má aj medzi svetovou tenisovou špičkou.

Po krátkej vzájomnej debate si obaja športovci podali ruky a zaželali všetko dobré. "Musím povedať, že Novak bol veľmi ochotný a príjemný, sršala z neho pohoda," uzavrel Filip.





GARGO
Regal Burger

Anketa