Na Sĺňave skákali do chladnej vody

  • Kultúra a spoločnosť
  • 13. februára 2011, 18:47
  • Autor:IP/PS

PIEŠŤANY – Pred rozprávaním o chladnej Sibíri sa trojica odvážlivcov ponorila do vôd Váhu, a to u Dina na Sĺňave. Voda mala iba dva stupne Celzia. Takto chceli podporiť a navodiť tú správnu „chladivú“ atmosféru pred samotným rozprávaním o sibírskej prírode.

Pozrite si krátky videorozhovor s jedným z trojice odvážlivcov, ktorí si vyskúšali chladné vody Sĺňavy.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia