Tri mesiace pod „mongolským širákom“ (3)

  • Nezaradené
  • 15. decembra 2010, 18:17
  • Autor:ip/ps

PIEŠŤANY – Dvaja mladí Piešťanci prednedávnom podnikli cestu, na ktorú by sa možno pravdepodobne odvážil málokto. Aurel Rusnák a Peter Demko strávili na potulkách po Ukrajine, Rusku a Mongolsku tri mesiace. Piešťanskému týždňu porozprávali niekoľko zážitkov z ich putovania.

((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia