Čertisko pomazal aj primárku Janku Korytárovú

  • Spravodajstvo
  • 6. decembra 2010, 12:10
  • Autor:(vd)

PIEŠŤANY – Vysokánsky Mikuláš so zlatou palicou, dvaja čerti a anjel začali rozdávať sladkú nádielku dnes dopoludnia v Nemocnici Alexandra Wintera v Piešťanoch.

Na detské oddelenie, kde šéfuje primárka Janka Korytárová prišli krátko po vizite. Čertisko mazal sadzami nielen bledé líčka detí, ale zgustol si aj na personáli. Tri čmuhy si po jeho nádielke zmazávala z tváre aj pani primárka.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia