Policajti zadržali ženu so 167 dávkami pervitínu

  • Spravodajstvo
  • 8. februára 2017, 09:09
  • Autor:KR PZ

Galantskí policajti spolu s policajtmi pohotovostného útvaru prekvapili včera obyvateľov na Ulici Trnavskej v Seredi. Pripravovaná akcia zameraná na odhalenie drogovej trestnej činnosti začala v poobedných hodinách a policajti počas nej vykonali dve domové prehliadky a jednu prehliadku motorového vozidla.

Pri prehliadke zadržali u jednej ženy v kabelke dve striekačky a vrecko s neznámou kryštalickou látkou. Všetky osoby predviedli na policajný útvar, kde boli vypočuté a okrem jednej ženy, boli vzápätí prepustené. Zaistené látky boli zaslané na expertízne skúmanie, ktoré potvrdilo, že ide o drogy.

Podľa predbežnej expertízy  prechovávala pri sebe 27-ročná žena minimálne 167 jednorazových dávok pervitínu. Vyšetrovateľ ju obvinil zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi a spracoval návrh na jej väzobné stíhanie. V zmysle zákona jej hrozí za prechovávanie a distribúciu drog trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov.  

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 5. júla. Tento deň je Sviatkom sv. Cyrila a Metoda. Meniny má Cyril a Metod.
  • 05.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 6. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom bozkávania. Meniny má Patrik, Patrícia.
  • 06.07.2025, 00:04
  • Dobré ráno, Piešťany!
Bývalý hotel v lokalite Sĺňava II, na Odborárskej ulici v obci Banka, ktorý dlhé roky chátral, vo štvrtok 26. júna…
  • 04.07.2025, 00:01
  • Spravodajstvo
Dnes je štvrtok 4. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom proti chovu delfínov v zajatí. Meniny má Prokop.
  • 04.07.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 6. júla 2025
Meniny má Patrik, Patrícia, zajtra Oliver